Informacje o naszej Firmie

  Kim jesteśmy?

  Rozumiemy potrzeby i uwzględniamy specyfikę naszych klientów. Znamy otoczenie w jakim funkcjonują firmy i organizacje zarządzane przez naszych klientów. Posiadamy aktualną wiedzę w zakresie uwarunkowań formalno – prawnych oraz branżowych które dotyczą rodzajów aktywności powiązanych z branżą„ security”.

  Wykorzystujemy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji procesów ochronnych dla lokalizacji mieszkaniowych, budowlanych, handlowo – usługowych, produkcyjnych oraz logistyczno – transportowych.

  Wdrażamy w firmach i organizacjach zarządzanych przez naszych klientów rozwiązania techniczne, funkcjonalne, które są skutecznym wsparciem procesów ochronnych a także mają wpływ na optymalizację kosztów obsługi kontraktów.

  Wierzymy, że budując prawdziwą współpracę w oparciu o długoterminowe i rzetelne relacje z naszymi partnerami możemy zagwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa i stabilizacje w funkcjonowaniu organizacji naszych kontrahentów.

  ALFA1

  Dlaczego My?

  Liczy się każdy klient

  Wspieramy naszych partnerów biznesowych:

  • wspólnoty mieszkaniowe,
  • obiekty handlowo – usługowe,
  • obiekty logistyczno – transportowe,
  • zakłady produkcyjne,
  • miejsca produkcji budowlano – montażowej (place budowy),

  Pracownicy

  Największą wagę przykładamy do doboru pracowników na poszczególne stanowiska pracy. Każdy pracownik przed objęciem stanowiska przechodzi szkolenie stanowiskowe, bhp, i inne szkolenia wymagane na danym stanowisku pracy.

  Standardy działania:

  Opracowanie i wdrożenie każdego projektu poprzedzone jest wnikliwą analizą potrzeb danego klienta wykonywaną przy udziale osób z działu handlowego i operacyjnego.

  Proces wdrożenia i bieżącego funkcjonowania usługi nadzorowany jest przez osoby uczestniczące w fazie opracowywania projektu, daje to pewność że usługa prowadzona jest zgodnie z ustaleniami a ewentualne korekty wprowadzane są przez osoby bezpośrednio odpowiedzialne za bezpieczeństwo obiektu.

  Masz pytania odnośnie naszej oferty?

   

  Skontaktuj się z nami