1. Alfa
  2. Artykuły
  3. Artykuły
  4. Alfa Group z certyfikatem od CBC Poland

6Lut 2021

Alfa Group z certyfikatem od CBC Poland

Z nieskrywaną radością informujemy, że 5 lutego prezes zarządu Alfa Group Sławomir Jaworski odebrał w siedzibie firmy z rąk Krzysztofa Skowrońskiego, prezesa CBC Poland, certyfikat będący potwierdzeniem wdrożenia najnowszych technologii monitoringu perymetrycznego, które wynoszą nasze usługi ochrony na jeszcze wyższy poziom.

alfa-group

Otrzymany certyfikat to forma wyróżnienia od cenionego przez nas dostawcę zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu monitoringu wizyjnego wykorzystującego sztuczną inteligencję. Jest on efektem działań testowanych na konkretnych obiektach w ubiegłym roku. Ponieważ dowiedliśmy teoretycznej i praktycznej znajomości rozwiązań CBC, a sami przekonaliśmy się o ich jakości i skuteczności, dziś formalizujemy i przypieczętowujemy dotychczasową współpracę, która wchodzi na wyższy etap.

Jesteśmy przekonani, że to początek daleko idącego, obiecującego partnerstwa. − W ocenie mojego zespołu współpraca z CBC Polska to najlepsze co mogło nas spotkać. Jesteśmy szczęśliwi, że nasz partner obdarzył nas zaufaniem, powierzając swoje rozwiązania i technologie, które doskonale sprawdzają się w usługach ochrony, które oferujemy. To partnerstwo jest ogromnym atutem i niewątpliwie daje nam przewagę w branży. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc włączyć do oferty tak zaawansowane technologicznie rozwiązania monitoringu – mówi Sławomir Jaworski. Myślę, że przyszła współpraca obu firm przedstawia się wielce obiecująco, a jej efekty przekroczą najśmielsze oczekiwania. Dzięki CBC Polska już teraz wynosimy systemy bezpieczeństwa na wyższy poziom, a kolejne miesiące współpracy wyglądają bardzo obiecująco − dodaje.

Chociaż ostatnie miesiące nie należały gospodarczo do łatwych, udało nam się stawić czoła pandemii i wdrożyć nowe rozwiązania, dzięki którym możemy zaoferować klientom ochronę praktycznie szytą na miarę, dostosowaną do określonych potrzeb danego obiektu. Sytuacja pandemiczna wpływa na uwarunkowania rynkowe i winduje poprzeczkę znacznie wyżej. Niemniej poziom współpracy, z jaką mieliśmy do czynienia w przypadku Alfa Group w ubiegłym roku, jest najlepszym dowodem, że obie firmy radzą sobie dobrze nawet w szczególnych warunkach gospodarczych. Wierzę, że nasza współpraca będzie wchodziła w nowe interesujące dla rynku obszary, wykraczające poza monitoring perymetryczny – mówi Krzysztof Skowroński, prezes CBC Poland. Dzięki współpracy z tak solidnym partnerem jak Alfa Group otwiera się szerokie pole do zastosowania naszych technologii − dodaje.

Wyróżnienie ze strony CBC Poland odbieramy jako potwierdzenie jakości naszych usług i początek owocnej współpracy na rzecz udoskonalania ofert w obrębie bezpieczeństwa, a zarazem świadectwo wiarygodności cenne z punktu widzenia naszych obecnych i przyszłych klientów. Jest to dla nas szczególnie ważne ze względu na fakt, że certyfikat otrzymują tylko nieliczne, najbardziej zasłużone i starannie wyselekcjonowane podmioty. Alfa Group jest w tym zakresie zdecydowanym liderem. Firma wykazała się efektywnością we wdrażaniu naszych technologii zaawansowanego monitoringu w konkretnych obiektach. To dla nas najlepszy sprawdzian, że nasz partner jest na odpowiednio wysokim poziomie, aby kontynuować długofalową współpracę i rozpowszechniać nasze technologie w obszarze niezawodnej ochrony – zaznaczył prezes Skowroński.

Alfa Group od początku stawia sobie ambitne cele i nie unika wyzwań. − Nie jesteśmy typową agencją ochrony. W swoich działaniach i planach rozwojowych ogromny nacisk kładziemy na zaawansowane technologie w zakresie bezpieczeństwa. W tym świetle perspektywa długofalowej współpracy z CBC Polska przedstawia się bardzo obiecująco i otwiera wiele możliwości dla doskonalenia oferty i konkurencyjności Alfa Group w branży security. Zakres naszych usług wciąż ewoluuje, abyśmy nadążali za postępem technologicznym. Chcemy być pionierem innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku, ponieważ zależy nam, żeby nasza marka kojarzyła się z jakością i niezawodnością ochrony – tłumaczy Sławomir Jaworski. Szacunek, odpowiedzialność i transparentność w ramach naszej współpracy z CBC Polska jest miarodajną obietnicą pozytywnej współpracy i dalszego rozwoju usług ochrony, będących wynikiem pogłębionego działania opartego na solidnych fundamentach i zaawansowanych systemach − dodaje.

Jesteśmy przekonani, że przyznany nam certyfikat jest kolejnym dowodem naszej solidności i wysokiego poziomu usług. Zaufanie ze strony wiodącego dostawcy zaawansowanych technologii monitoringu opartych na sztucznej inteligencji traktujemy jako motywację do dalszego doskonalenia i rozszerzania zakresu usług security z korzyścią dla naszych klientów.