1. Alfa
  2. Artykuły
  3. Artykuły
  4. Alfa Group członkiem elitarnego BCC

2Cze 2021

Alfa Group członkiem elitarnego BCC

20 maja br. Alfa Group Sp. z o.o. została członkiem elitarnego Business Centre Club. Tym samym firma dołączyła do cenionego grona gospodarczych liderów, a  dzięki członkostwu zyskała jeszcze większe uznanie w środowisku przedsiębiorców i zaufanie ze strony klientów.

ver_02

Członkowie założyciele Business Centre Club 30 lat temu postawili sobie za cel kreowanie postępu w dziedzinie gospodarki, który ma otwierać nowe drogi rozwoju całemu społeczeństwu. Ta rola i odpowiedzialność, którą biorą na siebie wciąż nowe firmy, będące wzorem rzetelności i wiarygodności oraz ilustracją gospodarczego sukcesu, cały czas stanowi sedno działalności klubu i wyzwanie dla jego podmiotów członkowskich. BCC na przestrzeni lat wypracował sobie renomę i silną pozycję skutecznego reprezentanta interesów środowiska biznesu. O jego sile i wyjątkowości stanowi zaangażowanie członków w rozwój gospodarki i tworzenie optymalnych warunków dla przedsiębiorczości.

Stając się członkiem Business Centre Club, spółka Alfa Group dołączyła do grona odważnych, odpowiedzialnych przedsiębiorców, zaangażowanych nie tylko w budowanie pozycji własnej firmy, lecz także w rozwój krajowej przedsiębiorczości i jej wizerunku na forum międzynarodowym. Otrzymała przepustkę do kręgu ludzi biznesu, którzy wzajemnie się inspirują i są gotowi dzielić się wiedzą oraz własnymi doświadczeniami w budowaniu sukcesu, a także rozmawiać o problemach, wyzwaniach i perspektywach dla gospodarki, próbując znaleźć rozwiązania.

Nie od dziś wiadomo, że razem można więcej. Jako członek BCC Alfa Group zobowiązała się czynnie uczestniczyć w działaniach środowiska, których zadaniem jest aktywność w obszarze rozwiązywania problemów przedsiębiorców oraz oddziaływanie na kluczowe elementy życia gospodarczego Polski i Europy.