USŁUGI DODATKOWE

POZNAJ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ

Audyt bezpieczeństwa

Z uwagi na długoletnie doświadczenie naszych pracowników działu operacyjnego, proponujemy przeprowadzenie profesjonalnego Audytu Bezpieczeństwa na Państwa obiekcie.

Kontrola dostępu

Specjalizujemy się w kompleksowym montażu, serwisie i konserwacji profesjonalnych rozwiązań ROGER o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności. Oferujemy nie tylko zamki szyfrowe, ale także zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Detektywistyka

Nasza usługa detektywistyczna opiera się na łączeniu wiedzy, doświadczenia oraz praktycznej znajomości technik pozyskiwani informacji, co pozwala nam zapewnić rzetelne i profesjonalne wykonywanie zleceń.

PFRON

Podpisując umowę z nami, zyskujesz ulgę w obowiązującej składce na rzecz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dzięki temu obniżyamy koszty naszych usług, co przyczyni się do jeszcze bardziej korzystnej współpracy.

Monitorowanie GPS

Jednym z elementów Centrum Monitorowania Alarmów jest moduł GPS wykorzystujący mapy cyfrowe oraz informacje o położeniu geograficznym obiektów w ruchu.

Zdalny dozór wideo

Zdalny dozór wideo stanowi zaawansowaną metodę wykorzystania systemu kamer zainstalowanych na obiekcie, umożliwiając weryfikację oraz efektywną kontrolę bezpieczeństwa z centralnego punktu – Centrum Monitorowania Alarmów.

Ochrona fizyczna

Specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług ochrony fizycznej na ponad 100 różnorodnych obiektach,

Monitoring osób

Centrum Monitorowania Alarmów odbiera i rejestruje sygnały z analityki obrazu, czujników oraz innych urządzeń zamontowanych na obiektach kompatybilnych z centralami oraz transmiterami pracującymi pod kontrolą systemu SAFESTAR.

ALFA
GROUP

Nasza firma specjalizuje się w wdrażaniu rozwiązań technicznych o znaczeniu kluczowym dla skutecznej ochrony procesów w firmach i organizacjach, które zarządzają naszymi klientami.